Hakkımızda

Bizim hakkımızda bildikleriniz ve bilmedikleriniz...

Dünden Bugüne

2000 yılında toptan kablo, telekomünikasyon ve çevre birimleri satışı ile başlayan yolcuğumuz bugüne kadar aralıksız sürdü. O yıllardan günümüze kadar kurduğumuz ilişkilerde sadece ticari çıkarların değil dostluğunda ön planda olmasına özen gösterdik. İş yapış şeklimizi her zaman kazan-kazan politikası üzerine kurup, çalıştığımız kişileri ve kurumları sadece gelip geçici birer ticari unsur olarak değil her zaman iş ortağı olarak gördük.

Sektörde yıllar içindeki manevi birikimimiz bizleri bu günlere taşıdı. 2500’den fazla iş ortağı biriktirip, ticaretimizin sürekliliğini sağlamayı başardık. Geride bıraktığımız yıllar içerisinde, her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tuttuk. Teknolojinin gerisinde kalmadan, değişen pazar dinamiklerine dikkat ederek, zamanın gerektirdiği her koşula uyum sağlamaya çalıştık. Kablo ve telekomünikasyon pazarındaki başarımız ve iş ortaklarımızdan aldığımız güç ile 2012 yılında firma ünvanımızı Ulusal Rack Kabinet Sistemleri Kablo Telekomünikasyon Elektrik İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti olarak değiştirerek rack kabin sistemleri üretimine başladık.

Bugün 2000 m2 kapalı alanlı tesisimizde, İSO9001 belgeli, %100 yerli ve 1. Kalite olarak kabin üretmekteyiz. İlk kurulduğumuz yıllardan itibaren çalıştığımız iş ortaklarımız ile birlikte, kısa süre içerisinde rack kabinet sistemleri pazarında önemli projeler gerçekleştirdik. Dinamik üretim kadromuz ve deneyimli satış ekibimiz ile müşteri ihtiyaçlarını doğru analiz edip pazarın yenilikçi ve rekabetçi firması olduk. Yönümüzü her zaman ileriye dönük olarak, pazara yenilikler katmaya devam ediyoruz.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

İlkeli çalışma prensipleri doğrultusunda, her zaman olduğu gibi müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, sonuç odaklı ve sürdürülebilir iş ortaklıklarıyla, pazarın güçlü oyuncusu konumunda olmaya devam etmek arzusundayız. İstikrarlı ve kaliteli hizmetler sağlamak en değerli prensibimizdir.

Kalite Politikamız

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilmek için; kalite yönetim sistemi şartlarına uymak, kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirmek, hiç bir koşulda ürün, hizmet kalitesinden ödün vermemek kuruluşumuzun kalite politikasıdır. Kalite politikası Kalite Yönetim Sisteminin kurulmasına, süreçlerin ve hizmetlerin sürekli iyileştirilmesine, hedeflerin belirlenmesine ve gözden geçirilmesine öncülük eder.

Şirketimiz, ulusal ve uluslar arası yasal mevzuatlara uyacağını dair taahhüt eder. Kalite Politikası Yönetim Kurulunun ortak taahhüdü olarak hazırlanır ve onaylanır. Bu politikanın sürekliliğini Genel Müdür ve K.Yönetim Temsilcisi takip eder. Kalite Politikası şirket çalışanlarına, duyuru panoları ve eğitimler yolu ile iletilir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, sonuç odaklı ve sürdürülebilir iş ortaklıklarıyla, pazarın güçlü oyuncusu konumunda olmaya devam etmek arzusundayız.

Sosyal Medya

@2023 Ulusal Rack Kabinet, Tüm Hakları Saklıdır

Bu site EffectiveDigital tarafından hazırlanmıştır.